Telefon Numarası
Adres Bilgileri
Bornova /İZMİR

Hizmetlerimiz

FOTOSELLİ KAPI

Fotoselli kapılar radarları sayesinde hareketi algılayarak kapıyı açar önünde bir hareket olmadığı taktir de kapı kendini otomatik olarak kapatır.

OTOMATİK KEPENK

İş yeri, pencere, kapı vb. yerleri kapamak için kullanılan, türlü biçimlerde sac levha, demir veya tahta kanat kullanılmaktadır.

OTOMATİK PERGOLE

Otomatik Pergola Tente, Özel bir gergi sistemi ile çalışan ve her türlü hava koşulunda kullanılabilen dayanıklı bir sistemdir.

GİYOTİN CAM

Giyotin cam sistemi veya hareketli küpeşte sistemi adıyla da bilinen cam sistemleri, dikeyde hareket ederek açılıp kapanan sistemlerdir.

SEKSİYONEL KAPI

Seksiyonel kapı sistemleri özellikle fabrikaların giriş-çıkış, yükleme boşaltma işlemlerini kolay, hızlı ve güvenli şekilde gerçekleştirebilmelerini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

BARİYER

Çeşitli alanlarda araç ya da personel giriş çıkışlarını kontrol altına almak, bina girişlerinde kontrol noktası oluşturmak, araç parkını engellemek amacıyla kullanılanılır.

HIZLI PVC KAPI

Pvc Katlanır Kapılar; Yoğun araç trafiği gerektiren ve iç ortam hava koşullarının dış ortamdan minimum seviyede etkilenmesinin istendiği mekanlarda son derece başarılı çözümlerdir.

YANA KAYAR BAHÇE KAPISI

Ana kayar kapı otomasyonları her türlü konut ve iş yerinizde bahçe kapınızdan otomatik olarak giriş çıkış yapılmasına olanak tanırlar. Böylece estetikten vazgeçmeden konforu yaşarsınız.