Otomatik Kapılarda Beş Önemli Seçenek

Bu pratik ürünler, hayatımızı kolaylaştıran en etkili seçeneklerden biridir. Geçiş, yalıtım, estetik görünüm ve uzun ömürlü kullanım seçenekleriyle, bu ürünler, her zaman için kolaylık sağlamaktadır.

 İşte Otomatik Kapı Sistemlerinin Hayatımızı Kolaylaştırdığının 5 Kanıtı:

Kolay Açılır Kapanır Özelliklere Sahiptir

1- Açma ve kapama işlemleri için her hangi bir efor sarf etmenize gerek yoktur. Diğer kapılar için kapıyı açma ve kapama işlemleri vakit alan ciddi problemler arasında yer almaktadır. Elektrikli motor aksamı ile dizayn edilen otomatik kapı çeşitleri, bu kategoride büyük kolaylık sağlamaktadır. Dış darbelere karşı dayanıklı olacak şekilde dizayn edilen bu ürünlerde, renklendirme söz konusudur. Kepenklerin iç tasarımı özel olarak tasarlanmaktadır. Bu tasarım, ısı yalıtımı ve dış darbelere karşı dayanıklılığı artırmaktadır.

Büyük Alışveriş Merkezlerinde Geçişi Kolaylaştırır

2- Kalabalık mekanlarda binlerce insan kapıdan geçiş yapar. Bu esnada geçiş problemleri meydana gelebilir. Geçiş problemini tamamen ortadan kaldıran bu otomatik kapı çeşitleri, kalabalık mekanlarda kapıda meydana gelecek kalabalığı tamamen ortadan kaldırmaktadır. Fotoselli özelliklere sahip tasarımlar, geçişin hızlanmasını sağlamaktadır. Kalabalık geçiş noktalarında yığılmayı tam anlamı ile engelleyen bu ürünler, günümüzün en popüler ürünleri içerisinde yer almaktadır.

Motor Aksamı Kullanım Kolaylığı Sağılıyor

3- Kepenkli olan modeller, kullanım kolaylığı sağlaması açısından otomatik özelliklere sahiptir. Kumandalı ve motorlu özelliklere sahip bu kepenklerde, açma ve kapama sorunu yoktur. Açma ve kapama sorununu tamamen ortadan kaldırmaktadır. Elektrik enerjisi ile çalışan motor bölümleri tamir edilebilir. Mini Onarım Bu kategoride servis imkanına sahip motor bölümü, parça destekli bir şekilde kullanılmaktadır.

Dayanıklı ve Yalıtım Özelliğine Sahip

4- Yalıtım özelliği üst seviyede olan bu ürünler dayanıklı bir şekilde tasarlanmaktadır. Dayanıklı kullanışlı ve pratik özelliklerle tasarlanan bu ürünlerde, renk özellikleri ve dizayn özellikleri farklılık göstermektedir.

Dekoratif Uyumluluk Söz Konusu

5- Kapı tasarım özellikleri bakımından devrim teşkil eden bu ürünler, günümüzün en önemli kapı malzemeleri kategorisinde yer almaktadır. Kullanım kapasitesi bakımından farklı özelliklere sahip olan ve kullanılan mekana göre özel olarak tasarlanan bu ürünler, dekor çalışmaları ile uyumludur. Binaların dış mekan tasarım özelliğine göre değerlendirilen bu tasarımlarda, renk ve dizayn özellikleri öncelikli husus olarak değerlendirilmektedir.